Polub nas na Facebooku
Instagram
Instagram did not return a 200.

Śledź nas!

Subskrybuj
Enter your email and we'll send you a coupon with 10% off your next order.
 
Masz pytania? Zadzwoń: (42) 298-8216
Zbadaj potrzeby

Praktycy w edukacji

Oferujemy kursy i szkolenia aktywne w formach pracy, praktyczne i rozwijające potrzebne kompetencje uczestników.

Doświadczenie w pracy z grupami

Ponad 15 lat zawodowo zajmujemy się narzędziami metodycznymi usprawniającymi prace zespołów, dydaktyków oraz rozwijaniem kompetencji train the trainers.

Badamy potrzeby szkoleniowe

Nasze szkolenia i warsztaty skoncentrowane są wokół budowania konkretnych kompetencji podnoszących jakość pracy. Każda stworzona przez nas oferta, poprzedzona jest badaniami potrzeb.

CO ROBIMY?

 
Ponad 15 lat zawodowo zajmujemy się narzędziami metodycznymi usprawniającymi prace zespołów, dydaktyków oraz rozwijaniem kompetencji train the trainers. Realizujemy wewnętrzne działania badawczo-rozwojowe w tym obszarze. Uwielbiamy, gdy nasze kompetencje spotykają się z potrzebami naszych odbiorców! W ostatnich latach liczba działań zmierzających do podnoszenia efektywności, które realizujemy dla branży IT, przemysłu, nauki, inżynierii stale rośnie. Budujemy zespoły w instytucjach i korporacjach, mobilizując i zwiększając możliwość efektywnej współpracy i lepszych rezultatów.
 
6208

JAK PRACUJEMY?

 

Jesteśmy przekonani, że wiedza powinna być praktyczna dlatego nasze szkolenia i warsztaty skoncentrowane są wokół budowania konkretnych kompetencji podnoszących jakość pracy.

Każda stworzona przez nas oferta, poprzedzona jest badaniami potrzeb.

Rzadko kiedy gotowy produkt, dostępny na rynku odpowiada szczegółowym potrzebom konkretnej firmy, instytucji czy zespołu. To tak jakbyś przez Internet kupował/a marynarkę w rozmiarze M. Trudno, żeby zawsze leżała idealnie.

Możesz sprawdzić co jest dla nas ważne w projektowaniu szkoleń.

  1. chcemy poznać bliżej Twoje potrzeby

2. przeanalizujemy Twoją sytuację i zaprojektujemy szkolenie szyte na miarę

3. przeszkolimy ludzi w czasie i miejscu jakie jest dla Ciebie najlepsze
4. po szkoleniu otrzymasz raport ze wskazówkami jak podtrzymać rezultaty

Na Twoje życzenie zbadamy wskaźniki ROI (Return On Investment) aby wykazać jakie oszczędności przyniosą Ci nasze kompleksowe programy szkoleniowe, które uczą nowych zachowań i sposobów reagowania na sytuacje.

Pracujemy z wykorzystaniem aktywnych metod warsztatowych, sięgamy do Case’ów, facylitacji i moderacji pracy grupowej. Nasz sposób pracy nie pozwala uczestnikom pozostać biernym słuchaczem. Dynamika pracy wymusza uczenie przez działanie.

Na naszych warsztatach uczestnik uświadomi sobie rolę analizowania przypadków w pracy ze zróżnicowanymi grupami uczestników. Dowie się jak przygotować zajmującą narrację, która realizuje określone cele dydaktyczne. Nauczy się jak zaprojektować metodę w cyklu nauczania, dopasowując ją do potrzeb i możliwości uczestników zajęć.

6099

POZNAJ TRENERÓW

 

REFERENCJE

 

Przygotowaliśmy, realizowaliśmy szkolenia i wdrożyliśmy case teaching w na Politechnice Śląskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Obecnie współpracujemy z Politechniką Łódzką, gdzie wdrażamy tę metodę jako formę egzaminu kompetencyjnego. Pracowaliśmy dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, SWPS w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Dotychczas do pracy w metodzie case teaching przygotowaliśmy blisko 400 wykładowców akademickich, nauczycieli i trenerów biznesu.

Politechnika Śląska
… podjęła współpracę z Politechniką Śląską w Gliwicach w ramach projektu MSc KIC Fossil and Alternative Fuels Energy przy realizacji usługi edukacyjnej dla pracowników dydaktycznych … Potwierdzamy, że warsztaty, jak i szkolenie metodyczne zostały przygotowane i wykonane należycie…
Politechnika ŚląskaKierownik projektu
Politechnika Śląska
Politechnika Śląska potwierdza współpracę z Panią Karoliną Mikołajczak w zakresie przygotowania, opracowania i realizacji usługi edukacyjnej … warsztaty i szkolenia zrealizowane przez Panią Karolinę Mikołajczak były wykonane z należytą starannością i bez zastrzeżeń…
Politechnika ŚląskaKierownik Projektu