Polub nas na Facebooku
Instagram
Instagram did not return a 200.

Śledź nas!

Subskrybuj
Enter your email and we'll send you a coupon with 10% off your next order.
 
Masz pytania? Zadzwoń: (42) 298-8216
Zbadaj potrzeby
Trener, facylitator
Specjalizuje się w metodach i narzędziach pracy z zespołami. Wydobywa potencjał i możliwości z grup, zespołów oraz kadry zarządzającej.
Przeszkolił ponad 3% trenerów i szkoleniowców w Polsce ucząc jak efektywnie uczyć, dobierać metody do realizacji programów i projektów szkoleniowych.
Pracując w Polsce, Niemczech i Francji rozwijał wiedzę i doświadczenie w zakresie modeli komunikacji zespołów, struktur zarządzania, organizacji i efektywności pracy wg metodyki PCM, metod Agile, zarządzania zespołami rozproszonymi. Rozumie procesy grupowe i dopasowuje narzędzia do wymagań i potrzeb swoich klientów.
Od 2006 roku wykorzystuje w pracy szkoleniowej techniki facylitacji (pracował z grupami w Parlamencie Europejskim, moderuje grupy robocze).

Od 2014 roku koordynuje prace zespołu badawczo-szkoleniowego w zakresie case study teaching w 11 Muz – ITFF.  Rozumie i stale wykorzystuje case study teaching jako trener i superwizor zespołu trenerów pracujących w zakresie szkoleń twardych i miękkich. Przeszkolił kilkaset osób w zakresie metod pracy z zespołami i analiz przypadków (w tym kadra uczelni wyższych, biznes, administracja publiczna i NGO).

 
  • image
  • image

OBSZARY SPECJALIZACJI

 
 

Metody pracy z grupami

Czyli wykorzystanie aktywnych i pasywnych metod i technik (m.in. analiza przypadków, burze mózgów, moderacja, struktury dyskusji).

Budowanie zespołów

Gdy tworzysz zespoły i oczekujesz konkretnego, wymiernego wsparcia w tym procesie; gdy łączysz działy lub bazujesz na tworzeniu wielu zespołów projektowych równocześnie (PRINCE2, SCRUM, AGILE, PMI, PCM).

Zarządzanie projektami

W tym wykorzystuję swoje 9 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w wielkości od 3 do 12 osób oraz znajomość różnych metod, w tym Agile, PRINCE2, PMI, PCM.

Reaktywność i kreatywność

Czyli maksymalne wykorzystanie potencjału i siły jednostek i zespołów w konkretnych, pojedynczych sytuacjach oraz trenowanie i zrozumienie kreatywności.