Polub nas na Facebooku
Instagram
Instagram did not return a 200.

Śledź nas!

Subskrybuj
Enter your email and we'll send you a coupon with 10% off your next order.
 
Masz pytania? Zadzwoń: (42) 298-8216
Zbadaj potrzeby
Trenerka train the trainers, superwizorka
Z wykształcenia i pasji pedagog, trenerka train the trainers, superwizorka. Posiada dziewięcioletnie doświadczenie w pracy z grupami w roli trenera i facylitatora. Prowadziła sesje facylitacji dla zróżnicowanych kulturowo, międzynarodowych grup młodzieży, pracowników sektora kultury i organizacji pozarządowych oraz dla biznesu. Doświadczenie trenerskie zdobywała we Francji i Niemczech realizują projekty szkoleniowe, u boku doświadczonych mentorów. W Stanach Zjednoczonych, Kalifornii prowadziła badania w szkołach nad programami edukacyjnymi.
Szkoli i trenuje przedstawicieli organizacji pozarządowych i biznesu, nauczycieli akademickich z zakresu dynamiki procesów grupowych, technik moderacji i facylitacji pracy grupowej. Jest przekonana, że proste narzędzia mogą szybko usprawnić pracę i wspierać w trudnych sytuacjach zespołowych.
 
  • image
  • image
6105
Uczyła kluczowych kompetencji trenerskich: projektowania szkoleń, zarządzania dynamiką grupy i komunikacji już ponad 450 trenerek i trenerów rozwoju osobistego i biznesu. Przeprowadziła ponad 1000 godzin superwizji dla trenerów.
Fascynują ją procesy projektowania działań dydaktycznych i dobierania efektywnych metod do osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Twierdzi, że człowiek może nauczyć się wszystkiego i dokonać każdej zmiany, jakiej tylko chce. Badawczo zajmuje się procesami dynamiki grupowej i zależności języka komunikacji dla prowadzenia efektywnej dydaktyki.
Jej hasłem przewodnim jest: Edukacja dla działania! Uważa, że wiedza powinna być przede wszystkim użyteczna.

OBSZARY SPECJALIZACJI

 
 

Komunikacja w pracy

Opracowanie standardów efektywnej komunikacji w danej kulturze organizacyjnej; wypracowanie skutecznych narzędzi i sposobów komunikacji takich jak: mail, rozmowa telefoniczna, zebranie itp.; etykieta w pracy, przemówienia publiczne, budowanie i wygłaszanie prezentacji.

Narzędzia skutecznej komunikacji

Komunikacja w sytuacji kryzysu, w konflikcie; delegowanie i egzekwowanie obowiązków (motywowanie i karanie), formy skutecznej komunikacji, perswazja i asertywność.

Rozwój kapitału kompetencyjnego

Badanie mocnych i słabych stron zespołu, wsparcie ról grupowych – opracowanie optymalnej ścieżki rozwoju, opracowanie metod skutecznego zwiększania kapitału kompetencyjnego – maksymalizacja kapitału wiedzy, identyfikacja potrzeb i możliwość organizacji i jej pracowników , wdrożenie zmiany w systemie zarządzania kapitałem kompetencyjnym, opracowanie projektów – programów wsparcia kompetencyjnego.

Komunikacja kryzysowa

Jak rozmawiać w konflikcie, praca z negatywnymi emocjami; budowaniem pewności siebie- wsparcie mocnych stron, podejmowanie asertywnych decyzji; motywacją do wdrożenia zmiany – wzbudzanie kapitału osobistego do osiągania celu.